msce2012

عیدی ما به دانشجویان عزیز به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۹۵

 نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی                                   که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

 

در آستانه فصل شکوفایی و آغاز رویش در طبیعت و بهار دل و جان انسانها به استقبال سال نو می رویم .

نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات، نشاط و شادابی و نوروز، عید شکوفایی، پویایی، بالندگی، نوخواهی و نواندیشی است.
عید باستانی نوروز و آغاز سال نو را که با دعای خیر عزیزان تحول احوال و تقلّب دلها و بصیرتها را نوید می‌دهد به دانشجویان گرامی و همه عزیزانی که در راه اعتلای این گروه آموزشی تلاش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال آرزومندیم که سال ۹۵، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همه عزيزان باشد.
پیشرفت قابل توجه این گروه در سال گذشته با عنایت خداوند متعال و همّت متعالي و همدلی كاركنان و همراهی دانشجویان خود در حوزه‌های مختلف علمی، آموزشی و پژوهشی همراه با حمایت ها و نظرات و توصیه های بی دریغ دانشجویان نوید سالی پربارتر را می‌دهد که انشاء الله با همّت، تلاش و انگیزه هرچه بیشتر و با برنامه‌ریزی مدون شاهد افزایش بهره‌وری و حرکت در مسیر اهداف کلان نظام علمي،آموزشي و پژوهشي کشور و همچنین موفقیت‌های روز افزون باشیم.

از این که در سال گذشته تا حدودی زیادی با کمک شما عزیزان توانستیم به اهداف خود نزدیک تر شویم خوشحالیم و امیدواریم امسال هم خداوند ما را یاری کند تا بتوانیم خدماتی مفید ارائه دهیم .از این رو جلب رضایت دانشجویان عزیز و گرامی و همچنین ارائه مشاوره شغلی و خدمات با کیفیت در راستای بهبود آینده شغلی آنها، همواره اصلی ترین هدف ما از برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری می باشد.

 در راستای جامه عمل پوشاندن به این مهم و با توجه به درخواست جمع کثیری از دانشجویان برای ارائه دوره تخصصی MCSE 2012 ، فرا رسیدن سال نو گشایشی فراهم آورد تا با برگزاری این دوره آموزشی بتوانیم پاسخگوی بخش کوچکی از درخواست های دانشجویان و متقاضیان محترم باشیم.

هموراه ثابت کرده ایم که از ابتدا تا انتهای راه در کنار شما خواهیم بود.

 

برای آنان که تغییر را رقم خواهند زد.

 

گروه  آموزشی CBTNET سالی سرشار از موفقیت برایتان آرزومند است.

 

لینک ثبت نام

 

 

 

 

 

نظرات