gmail جیمیل

افزونه های کاربردی در جیمیل

یکی از پر طرفدارترین سرویس های پیام الکترونیکی، جیمیل ( Gmail ) می باشد که یکی از برترین های جهان محسوب می شود. امروزه داشتن سرویس پیام الکترونیکی برای پرسه زدن در دنیای اینترنت امری ضروری محسوب می شود چرا که برای استفاده از اکثر سایت ها، برنامه ها و.. نیازمند حساب کاربری می باشید.

در اینجا می خواهیم نکاتی کاربردی از سرویس جیمیل را برای کسانی که از این سرویس استفاده می کنند آموزش دهیم همچنین اگر از سرویسهای دیگر استفاده می کنید ممکن است با توجه به امکانات جیمیل شما هم به جمع طرفداران جیمیل بپیوندید.

نصب افزونه ها در جیمیل

FullContact

جیمیل 1

 

این افزونه که برای کروم توسعه یافته است، به کاربران اجازه می دهد به اطلاعات افرادی که برای آنها ایمیل ارسال کرده اند دسترسی داشته باشند. اطلاعاتی از قبیل نام کامل، سمت و سازمانی که در آن مشغول هستند و حساب های کاربری در دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و… 

این افزونه را می توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

جیمیل FullContact

 

Ugly Email

جیمیل ugly email

 

خیلی از مواقع ممکن است پس از ارسال ایمیل مهمی برای شخص یا شرکتی بخواهید بدانید ایمیل به دستشان رسیده و خوانده شده است. با استفاده از افزونه Ugly Email به راحتی می توانید به این امکان دست پیدا کنید و متوجه شوید چه زمانی ایمیل ارسالی تان خوانده شده است. این افزوه در حال حاضر فقط برای مرورگر کروم موجود می باشد اما به زودی برای مرورگر فایرفاکس نیز ارائه می گردد.

این افزونه را می توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

جیمیل ugly email download

 

 Mailburn

image

شما با استفاده از نصب این افزونه روی آیفون خود به راحتی میتوانید با Unsubscribe اشتراک های خود را لغو کنید برای این کار کافیست ایمیل دریافت شده را به سمت چپ بکشید و Unsubscribe کنید. پس از لغو می توانید دوباره همین کار را تکرار کنید تا ایمیل حذف شود.

Snapmail

snapmail

این افزونه امکان ارسال ایمیلی که خود به خود از بین می رود را به شما می دهد Snapmail گزینه ای را در کنار دکمه ارسال اضافه می‌کند. هنگامی که snapmail را بزنید ایملیتان رمزنگاری می‌ شود و به فرد مورد نظر لینکی را ارسال می‌کند. زمانی که آن شخص بر روی آن لینک کلیک کند به Snapmail می‌ رود و ایمیل دریافتی از طرف شما را مشاهده می‌ کند، اما در این حین پیغامی مبنی بر اینکه ایمیل تا ۶۰ ثانیه دیگر از بین می‌رود را دریافت می کند.

این افزونه را می توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

جیمیل snapmail

MailTrack

mailtrack-interfaces

آخرین افزونه ای که در اینجا به شما معرفی می کنیم MailTrack نام دارد که با کمک آن می توانید اطلاعات بیشتری از ایمیلی که ارسال کرده اید بدست آورید.شما پس از نصب آن می‌ توانید پی ببرید ایمیل توسط چه کسی (برای ایمیل های گروهی)، در چه زمانی و با چه سیستم عامل و دیوایسی خوانده شده است.همانند تصویر در صورت خوانده شدن ۲ تیک در کنار ایمیل قرار می گیرد.

لینک دانلود افزونه :

mailtrack

 

همچنین از طریق لینک زیر می توانید در کانال تلگرام ما عضو شوید :)

آموزش ساخت Swap file در لینوکس

 

 

نظرات