edecf7f5865955876823343c5cb9639c

سومین همایش امنیت ( دنیا از دید هکرها ) ۷ شهریور ماه ۱۳۹۸

یک روز برای یک عمر !

انسان ها برای خود حریم خصوصی قائل هستند و دوست دارند همه، آن را به رسمیت بشناسند. در گذشته نفوذ به این حریم و تحقیق و تفحص در مورد آن پیچیده‌تر بود و برای این منظور نمودهای بیرونی زیادی وجود داشت که گاهی اوقات منجر به رسوا شدن فرد یا سازمان نفوذی می‌شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه‌های نفوذ پنهان و آشکار زیادی به حریم خصوصی افراد، سازمان‌ها و … وجود دارد. گاهی با یک ارتباط الکترونیک کاری، تمام اطلاعات شخصی فاش می‌شود، چیزی که برای هیچ‌کس مطلوب نیست.

برای جلوگیری از افشای اطلاعات شخصی بر آن شدیم که به جای توصیه و تذکر که معمولا نتیجه خاصی ندارد، با استفاده از دانش متخصصین شبکه و امنیت که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند، جلوه دیگری از این معضل را برای هم وطنان آشکار سازیم و به جای توصیه و تذکر، این موارد را از دریچه دید یک هکر به صورت عملی بررسی نماییم.

شما در این همایش که قرار است به صورت فصلی در سراسر ایران برگزار شود به جای شنیدن صحبت ها و تذکرات تکراری، به صورت کاملا عملی با اجرای مثال های فراوان خواهید دید در صورت رعایت نکردن موارد ذکر شده در همایش ممکن است هک شدن شما بیش از چند ثانیه طول نکشد !

همچنین در این همایش درباره انتخاب مسیر آموزشی در زمینه های مختلف شبکه و امنیت به طوری که برای فرد کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه و بهترین خروجی را داشته باشد نیز صحبت و تبادل نظر خواهد شد.

سخنران این همایش دارای سابقه طولانی (۱۸ سال) در زمینه تدریس در دوره های شبکه می باشد، از این رو می تواند شما را در انتخاب درست مسیر آموزشی کمک کند.

همچنین سخنران با تجربه بالای کاری که در شرکت ها و سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی دارد  می تواند شما را در انتخاب شغل مناسب نیز یاری دهد.

برای شرکت کنندگانی که هدفشان اخذ ویزاهای کاری در کشورهای دیگر می باشند نیز راهکارهایی برای تسهیل ارایه خواهد شد.

شما با شرکت در این سمینار می توانید مسیر زندگی و شغلی خود را انتخاب کنید و یا تغییر دهید.

همچنین گروه آموزشی CBTNET در نظر دارد همانند ۲ سال گذشته پک های آموزشی با شرایط ویژه و تخفیف های استثنایی که فقط یک بار در سال برگزار می شود را در همایش امنیت به علاقه مندان معرفی کند. از آنجا که این دوره ها به صورت خاص و تعداد محدود برگزار می شود، تنها شرکت کنندگان در این سمینار می تواند در این دوره ها شرکت کرده و از تخفیفات ویژه آن بهره مند شوند.

یکی از این پکیج ها که به نام آمادگی برای ورود به بازار کار معرفی شده است، شامل سرفصل های مورد نیاز CISCO, Microsoft, Virtualization می باشد و به مدت ۱۲۰ ساعت برگزار می گردد که دانشجو بعد از گذراندن این دوره و قبولی در آزمون پایان دوره می تواند برای شروع کار در دنیای شبکه وارد بازار کار شود. ( لازم به ذکر است در صورت قبولی در آزمون پایان دوره دانشجو ۳ ماه برای استخدام در شرکت های مختلف تلاش خواهد کرد که در صورتی که نتوانست در طول این مدت با کمک آموزشگاه و دانش خود در جایی استخدام شود می تواند دوره دوم یعنی پکیج امنیتی را به صورت کاملا رایگان شرکت کند. این خدمت از این جهت ارایه می شود که ما به سیستم آموزشی خود و نیاز بازار کار اشراف کامل داریم.)

پکیج دوم شامل بخش های مختلف دوره های امنیتی برای شروع به کار در این بخش و یا علاقه مندان به بخش امنیت می باشد که شامل مقدمات سیستم عامل Linux و کار با آن، دوره CEH ، دوره PWK و تست موارد آموخته شده با سیستم Kali Linux و برای عمق بیشتر دادن به سرفصل های تدریس شده، بخش هایی از دوره های مختلف SANS به صورت کاربردی و در نهایت دوره CCNA Security سیسکو جهت ارایه راهکارهای امنیتی به صورت کاربردی اجرا و آموزش داده می شود. زمان این دوره نیز شامل بیش از ۱۰۰ ساعت تدریس و تست آزمایشگاهی می شود.

لازم به ذکر است که شرکت در هر کدام از این پکیج ها با توجه به دوره هایی که در آن گنجانده شده هزینه ای بیش از ۸ میلیون برای دانشجو خواهد داشت و زمانی بیش از یک سال برای شرکت به صورت مجزا در دوره ها صرف خواهد شد. اما به جهت کمک به دانشجویان عزیز ما این دوره ها را فقط یک بار در سال به صورت پکیج و با قیمت باورنکردنی برای تعداد محدود برگزار خواهیم کرد.

پکیج شماره ۱

پکیج شماره ۲

برای تهیه بلیط به سایت www.SecConf.ir مراجعه نمایید.

SECCONF final re

نظرات