cisco email security

سرویس امنیت ایمیل سیسکو Cisco Email Security

Cisco Email Security

امروزه بسیاری از مشتریان از ایمیل برای ارتباطات تجاری خود استفاده می کنند که با توجه به احتمال حملات از این طریق به عنوان یک چالش امنیتی مطرح است. راهکارهای امنیت ایمیل سیسکو نه تنها تامین کننده امنیت ایمیل های سازمان ها بلکه رویکردی چندلایه جهت مقابله با BCE ، باج افزارها، بدافزارها، phishing، spam و جلوگیری از میان رفتن اطلاعات است.

قابلیت های منحصربفرد راهکارهای امنیت ایمیل سیسکو ( Cisco Email Security )

راهکارهای امنیت ایمیل سیسکو شامل شناسایی، بلوکه سازی تهدیدات و بازسازی سیستم ها، انتقال امن اطلاعات حیاتی از طریق رمزگذاری end-to-end آنها است. با استفاده از این راهکارها مشتریان قابلیتی های ذیل را در اختیار خواهند داشت:

شناسایی و بلوکه سازی بیشتر تهدیدات از طریق سیستم هوشمند Talosشناسایی و مقابله با باج­ افزارهای موجود در پیوست ایمیل­ها از طریق سیسکو AMP و Cisco Threat Gridبلوکه سازی ایمیل­های حاوی لینک­های مخرب و یا محدودسازی دسترسی به سایتهای آلوده از طریق تحلیل بهنگام URL در مقابله با تهدیدهای phishing و BECمحافظت از اطلاعات حیاتی در ایمیلهای ارسالی شرکتها از طریق DLP و رمزگذاری آنهادستیابی به حداکثر قابلیت انعطاف­پذیری در توسعه از طریق ابر، مجازی­سازی، ترکیبی از هردو روش و یا انتقال به cloud in phases امکان­پذیر خواهد بود.

cisco email security

سیسکو با گسترش تجزیه و تحلیل ترافیک رمزنگاری شده از هزاران نفر از مشتریان خود در برابر آلودگی به بدافزارها و تهدیدات امنیتی حفاظت می کند.

?همچنین از طریق لینک زیر می توانید در کانال تلگرام ما عضو شوید :)

سرویس امنیت ایمیل سیسکو Cisco Email Security netspot netsp0t

نظرات