Mi-IDEA, the place to bee - Cisco and Manchester Science Partnerships open a hive of their own in the heart of the city’s innovation district

Mi-IDEA ، نو آوری جدید سیسکو و منچستر

یک مرکز نوآوری به نام Mi-IDEA (موسسه دیجیتال سازی) در محوطه مرکزی MSP با همکاری علمی سیسکو و منچستر افتتاح گردید. این مرکز با هدف کمک به شروع فناوری های دیجیتال و کاتالیزور نوآورانه بین شرکت های تجاری، دانشگاه ها و دولت در شمال انگلستان راه اندازی شده است.
Mi-IDEA با تمرکز بر توسعه نسل بعدی کارآفرینان و تشویق کسب و کار و سرعت بخشیدن به تفکرات دیجیتالی و مشارکت در زمینه شهرهای هوشمند IOT ،مراقبت های بهداشتی دیجیتالی گام نوینی در انگلستان در زمینه دیجیتالی شدن برداشته است. Mi-IDEA در حقیقت میراث بی نظیری از سیسکو با دسترسی جهانی و توانایی هایی برای توسعه راه حل های جدید در ساختمانی با ۷۰,۰۰۰ فوت مربع در پارک علم منچستر در حال توسعه می باشد که با تجربه عمیق MSP در حمایت از رشد و خلق نو آوری های مشترک در منچستر و ایجاد همکاری با یکدیگر برای ایجاد تغییرات واقعی راه اندازی گردیده است.
Mi-IDEA به عنوان دومین مرکز نوآوری سیسکو پس از پیروزی IDEALondon که در سال ۲۰۱۳ توسط دیوید کامرون به عنوان مشارکت با سیسکو در Tech City انگلستان راه اندازی شده است، می باشد. این پروژه به ساکنان این امکان را می دهد که با سایر شرکت های تجاری و سرمایه گذاران ارتباط برقرار کنند و با مشتریان متمرکز بر موضوع دیجیتال در اطراف جهان همکاری داشته باشند. این مرکز در حقیقت یک آزمایشگاه زنده دیجیتال است که آخرین تکنولوژی سیسکو را در کنار نوآوری های شرکت های دیگر به نمایش می گذارد.
Mi-IDEA در حال حاضر مشغول به راه اندازی Hark،IOT، مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل، پلت فرم های ویدئویی، و همچنین ارائه راه حل های منحصر به فرد و جدید برای کشف موضوعات نوین است.
Jake Berry وزیر نیروگاه شمالی انگلستان، گفت: “منچستر به عنوان منزلی برای نوآوران و کارآفرینان دیجیتال در سطح جهانی است و من خوشحال هستم که در افتتاح آخرین موفقیت خود یعنی Mi- IDEA در سراسر نیروگاه شمالی حضور دارم. دولت انگلستان با یک نیروی جهانی در جهت فعالیت اقتصاد دیجیتالی روبرو می باشد.”
Scot Gardner، مدیر اجرایی شرکت سیسکو، انگلیس و ایرلند، افزود: ” Mi-IDEA یک مولد نوآوری مشترک برای همکاری ما بین صنعت، دولت و دانشگاه می باشد. Mi-IDEA موتور فوق العاده ای برای رشد در بخش دیجیتالی منچستر خواهد بود. همکاری ما با سیسکو به لطف تکنولوژی درخشان و جامعه ی حمایتی و همکاری در محوطه ی MSP، به شرکت های هیجان انگیز جوان و کارآفرین فرصت شگفت انگیز موفقیت را می دهد.”
این خبر، آخرین نمونه از تعهد سیسکو برای حمایت از دیجیتال سازی در انگلستان است. در ماه جولای سال گذشته، سیسکو اعلام کرد که بیش از یک میلیارد دلار در انگلستان طی سه تا پنج سال آینده سرمایه گذاری خواهد کرد. این همچنین بخشی از تعهد بلند مدت سیسکو برای همکاری با دولت، صنعت و دانشگاه است تا نتایج واقعی را سریعتر برای این کشور ارائه دهد.

👈همچنین از طریق لینک زیر می توانید در کانال تلگرام ما عضو شوید :)

Mi-IDEA ، نو آوری جدید سیسکو و منچستر netspot netsp0t

نظرات