VCL

چند ابزار کاربردی برای دسکتاپ ها – دانلود نرم افزار VLC و…

zip 7

zip-7

هر کاربری که با کامپیوترهای دسکتاپ کار میکند به برنامه ۷-zip نیاز داره. این برنامه به شما اجازه میده به فایل های IOS  سیستم دسترسی داشته باشید اگرچه در ویندوز ۸ شما توانایی انجام این کار را دارید ولی کاربران ویندوز۷ به قبل همچنان به این برنامه نیاز دارند. یکی دیگر از کاربردهای خوب این برنامه قابلیت رمزنگاری روی فایل های زیپ شده است تا از امن بودن فایل اطمینان حاصل کنید.

این برنامه رو می توانید به صورت رایگان از سایت دانلود کرده، نصب و استفاده کنید

لینک دانلود

 

دانلود نرم افزار VLC

دانلود نرم افزار VLC

دانلود نرم افزار VLC

VLC Media Player

نرم افزاری است که به جرعت می توان گفت هر فایل با هر فرمتی را باز می کند مخصوصا فایل های FLV .

بر خلاف دیگر پلیرها، VLC دارای قابلیت پخش ویدئو استریم های اینترنت، ظبط مدیاهای پخش شده و همچنین قابلیت convert شدن بین نوع های مختلف فایل را دارد. این نرم افزار به خاطر توانایی در پخش فایل های ناقص و آسیب دیده بسیار مشهور است.  VLC حتی قبل از دانلود کامل فایل شروع به پخش آن می کند.

برای دانلود نرم افزار VLC اینجا کلیک کنید

 

 

image resizer

Image Resizer

روزی روزگاری ویندوز XP یه قابلیت ساده ،خوب و کاربردی برای resize کردن عکس ها داشت که وقتی روی عکسی کلیک راست می کردیم گزینه Resize Picture می آمد و میشد عکس های را تو سایزهای Small, Medium, Large, Mobile ویا به صورت  custom تغییر سایز داد ولی تو ورژن های بعدی ویندوز دیگه خبری از این نبود . جای خالیش خیلی احساس میشه مگه نه؟! پس اگه با من موافقید اینجا رو کلیک کنید و این برنامه رو دانلود کنید تا دوباره وقتی کلیک راست می کنید Resize picture را ببینید.

 

Auslogics Duplicate File Finder

Auslogics Duplicate File Finder

با وجود  cloud  و فضا های ابری که در اینترنت برای ذخیره سازی اطلاعات وجود دارد ولی هنوز خیلی از ما به Hard Drive روی زمین چسبیده ایم!!!  اگه شما فکر میکنید که درهارد شما باید ۱۰ کپی از عکس تولد پارسال که خیلی هم مهم بوده وجود داشته باشه تا یه زمانی پاک نشه؛ پس حتما الان کلی فایل های تکراری میشه تو سیستم شما پیدا کرد که بی هیچ دلیل خاصی کلی فضا اشغال کرده . شاید الان پشیمونید و می خواین این فایل ها را پاک کنید ولی آیا مکان تمام این فایل های تکراری یادتون هست!؟ به سادگی با استفاده از برنامه  Auslogics Duplicate File Finder  می تونید تمام فایل های تکراری موجود در سیستم خودتون را پیدا و پاک کنید.

لینک دانلود

 

 

دانلود نرم افزار VLC