Vmware_logo

دانلود نرم افزار VMware Workstation

شرکت VMware  یکی از  زیر مجموعه های شرکت بزرگ EMC می باشد که بزرگترین تولید کننده تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات است ، در سال ۱۹۹۸ شروع به کار کرده است. VMware  از ابتدای کار  در زمینه تخصصی مجازی سازی فعالیت کرده است و به همین دلیل یکی از قدرت مند ترین شرکت های  مجازی سازی در دنیا محسوب می شود.
اولین محصول این شرکت باعنوان VMware Workstation  است که یکی از قویترین نرم افزار ها برای  ایجاد سیستم های مجازی می باشد که می تواند از  تمامی سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس  و سولاریس پشتیبانی نماید. این برنامه کاربرد های زیادی در زمینه های مختلف کامپیوتری مانند شبیه سازی شبکه های کامپیوتری  دارد. افراد می توانند  با استفاده از این ابزار به راحتی و بدون نیاز به چندین سیستم کامپیوتری اقدام به پیکر بندی انواع شبکه های کامپیوتری نمایند.
یکی دیگر از کاربرد های VMware Workstation  این است که  می توان انواع سیستم عامل ها را روی آن تست کرد بدون اینکه شما سیستم رایانه خود را عوض کنید.

این قابلیت در کنار برخی قابلیت های دیگر VMware آن را به یک وسیله ضروری برای توسعه دهندگان IT و مدیران سیستم ها ساخته است.

با توجه به این قابلیت های VMWare ، با دانلود نرم افزار vmware workstation و نصب آن ، صرفه جویی های زیادی را میتوان در تهیه سرور در شرکتها نمود و با تهیه یک دستگاه سرور مناسب و راه اندازی این برنامه بر روی آن ، تعداد زیادی سرور مجازی را در شبکه فعال نمود .

برای آموزش نصب VMware Workstation اینجا کلیک کنید.

دانلود نرم افزار vmware workstation

دانلود نرم افزار vmware workstation

برای دانلود نرم افزار vmware workstation روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار vmware workstation